Telefon: 604 404 472
Dofinansowanie UE

loga

Projekt nr RPPK.01.04.01-18-0035/16 pn. „Innowacyjna usługa pobytowa w obszarze turystyki zrównoważonej”.

Wnioskodawca: Kosmetyka Estetyczna Joanna Sobierajska

Wartość projektu: 4 181 864,70 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 2 337 430,07 PLN

Wkład własny: 1 844 434,63 PLN

Cel projektu:

Głównym celem realizacji projektu jest wzrost konkurencyjności Wnioskodawcy poprzez wdrożenie na rynek innowacyjnej w skali regionu usługi kompleksowej bioregeneracji w warunkach naturalnych poprzez realizację inwestycji polegającej na wybudowaniu i wyposażeniu w niezbędne urządzenia obiektu noclegowego w standardzie ekohotelu oraz wdrożenie wyników prac b+r.

Zakres rzeczowy projektu:

Zakresem rzeczowym projektu objęto budowę i wyposażenie obiektu noclegowego w standardzie ekohotelu o powierzchni całkowitej 1 600,54 m2, powierzchni użytkowej 823,81 m2 i kubatury 2 471,43 m3 oraz zakup środków trwałych niezbędnych do rozpoczęcia świadczenia innowacyjnej usługi. Przedmiotowy obiekt zaopatrzony będzie w biologiczno-mechaniczną oczyszczalnię ścieków ze złożem biologicznym (hybrydowa).

Planowane efekty projektu:

Efektem realizacji przedmiotowego projektu będzie wdrożenie na rynek regionalny innowacyjnej usługi bioregeneracji w warunkach naturalnych, opartej na rozwiązaniach ekologicznych, wpisującej się w segment tzw. turystyki zrównoważonej vel turystyki ekologicznej. Usługa opracowana w następstwie przeprowadzonych na zlecenie Wnioskodawcy prac badawczo-rozwojowych będzie kompleksowym 3- lub 7-dniowym programem poprawy kondycji psychofizycznej klienta, pozwalającym – w następstwie zastosowanych zabiegów pielęgnacyjnych duszy i ciała – na osiągnięcie oczekiwanego/pożądanego stanu równowagi i harmonii oraz odzyskanie sił witalnych niezbędnych w codziennym, aktywnym życiu przedstawicieli grupy docelowej.

Wdrożenie innowacyjnej usługi pobytowej w obszarze turystyki zrównoważonej spowoduje rozszerzenie oferty Wnioskodawcy, co w długoterminowej perspektywie przyczyni się do wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa. Wejście na nowy rynek usług turystycznych z innowacyjną i unikalną w skali regionu ofertą pozwoli Wnioskodawcy na zbudowanie przewagi konkurencyjnej.

Realizacja projektu w znaczący sposób uatrakcyjni także Podkarpacki rynek usług turystycznych, a powstanie obiektu w standardzie ekohotelu, nie tylko w sposób minimalny oddziałującego na otoczenie, ale także korzystającego z lokalnych zasobów – np. dostawców nieprzetworzonej żywności, a także przyciągającego nowych turystów zainteresowanych wspieraniem lokalnej społeczności korzystnie wpłynie na sytuację gospodarczą w gminie Ustrzyki Dolne i całym powiecie bieszczadzkim.

W wyniku realizacji projektu otworzone zostaną 3 etaty.

Planowany okres realizacji projektu: maj 2017 – styczeń 2019.

 

(C) 2011 - 2017 Kosmetyka Estetyczna Joanna Sobierajska Tarnobrzeg

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.